פירוש סיוטים נפוצים

סיוטים נפוצים

סיוטים נושאים איתם מסר סימבולי בשל בעיות רגשיות ונושאים פסיכולוגים. צורות חשיבה שליליות, תחושות מטרידות או הרגלים רעים מונעים מאיתנו להיות מאוזנים ומאושרים יותר. סיוטים משקפים את אותן בעיות שמשפיעות עלינו באופן תת-מודע. בדרך כלל הופעתו של סיוט, פירושו שעלינו להתעמת עם הבעיה, לחפש הכוונה ולהיות יותר שקולים.

אף על פי שסיוטים נוטים להיעלם ולשוב, הדרך היחידה לגרום להם להיפסק היא על ידי התמודדות עם אותם נושאים שגורמים להם להופיע מלכתחילה. פחד, תשוקה, אשמה, קנאה וניסיון לשלוט על אחרים מהווים בעיות שרובנו מתמודדים איתם. אם לא נעשה זאת כהלכה הסיוטים לא ייפסקו.

בכדי להפסיק את הופעת הסיוטים יש לטפל בגורמים שליליים שקיימים בנו. עלינו להתמודד עם הפחד בכל פעם שאנו מרגישים בו, להתנגד לתשוקות אסורות כלפי אנשים מושכים וחפצים חומריים שאנו לא מאמינים שנוכל להשיג וללמוד להשתחרר ממועקות העבר. כל אחד מאיתנו חייב להתחיל לכבד ולנסות להבין את האנשים שבסביבתו גם אם הוא לא אוהב אותם. תהליך זה כולל הענקת מחילה לאנשים שנפגענו מהם, לקיחת אחריות והתנצלות על הטעויות שביצענו. עם מאמץ ראוי המצפון שלנו יניח לנו לנפשנו והסיוטים ייעלמו.

הסמלים הבאים הם חלק מהסמלים שמופיעים בסיוטים הנפוצים ביותר ולכל אחד מהם יש משמעות ספציפית כלפי מגוון סוגים של מחשבות שליליות. מומלץ לשמור על ראש פתוח ואובייקטיבי, וללמוד להעביר ביקורת על עצמנו על מנת להבין באילו רבדים באופי שלנו עלינו להתמקד ולטפל.

רשימת סיוטים נפוצים


חיפושי החלומות האחרונים באתר:

לידה


פירוש חלומות שיעניינו אותך: