פירוש חלום על:

קניון

קטגוריה: מקומות
משמעות באנגלית: Malls

פירוש חלום על קניון

פירוש חלומות על קניונים ומרכזי קניות מייצג זמנים שבהם אנו מגבשים את הזהות שלנו ומקבלים החלטות שישפיעו על מי שאנחנו. חלומות שבהם אנו נמצאים בתוך קניון מסמלים החלטות והעדפות שלנו בנוגע למי שאנחנו. קניונים מסמלים מקומות מפגש חברתיים והתפתחותיים מאחר ואנו מסיירים בהם ומקבלים החלטות שונות בהתאם למי שאנחנו. החלטות מסוימות אף יגדירו אותנו בעיני עצמנו ובעיני הסביבה.
חלומות על קניון יכול להופיע כאשר אנחנו מנסים להחליט עם מי לצאת, כאשר אנחנו עוברים שינויים שקשורים לסגנון החיים שלנו וכאשר האישיות שלנו משתנה.
החנויות שבתוך הקניון שבחלום עוזרות אף הן בפירוש החלום. החנויות מסמלות את מצב הרוח שלנו והנפש שלנו בהתאם לאופן שבו אנו תופסים את אותן חנויות במציאות. לדוגמא, אם נראה בחלום חנות אשר במציאות היא נתפסת בעינינו כחנות שמרנית, פירוש החלום יכול להיות קשור בהחלטה שמרנית שקיבלנו, בבחירה הקשורה לצד שמרני באישיות שלנו. באופן דומה אם נראה חנות צעירה ונועזת בחלום שלנו, יתכן ופירוש החלום קשור בהחלטה שקיבלנו על בסיס תשוקה.
אנשי מכירות שנמצאים בתוך הקניון שבחלום שלנו מסמלים את הניסיון שלנו לשכנע את עצמנו שהחלטה מסוימת היא ההחלטה הנכונה. פירוש נוסף קשור בניסיון לשכנע את עצמנו שתכונת אופי מסוימת שלנו היא לגיטימית וטובה לנו.


פירוש חלומות שיעניינו אותך:חיפושי החלומות האחרונים באתר:

סקס עם ידידה