פירוש חלום על:

חברה

קטגוריה: אנשים
משמעות באנגלית: friend

פירוש חלום על חברה

חלומות על חבר או חברה מייצגים תכונות אופי שאנו מרגישים מאוד קשורים אליהן. תכונות שתומכות בנו רגשית ועוזרות לנו להתמודד עם בעיות היומיום. יתכן ומדובר שמשהו בחיינו שגורם לנו להרגיש בטוחים או ברי-מזל.
באופן שונה, פירוש נוסף לחלום על חבר או חברה יכול לסמל את האופן שבו אנו רואים את בן הזוג שלנו, את דעותיו והמטרות שלו.
חלומות על חבר או חברה שעוזרים אותנו מייצגים ניתוק ממצבים, רגשות או אמונות שהיו בחיים שלנו.
חלומות על חבר או חברה שמעולם לא ראינו בחיים האמיתיים שלנו אשר עוזבים אותנו בחלום, משמעותם קשורה במצבים חדשים, תחושות או אמונות חדשות שנכנסים לתוך חיינו.
פירוש חלומות שבהם אנו בוגדים בחבר או בחברה שלנו קשור בבחירות אימפולסיביות ועשייה של דברים שאנו לא מסוגלים להתנגד אליהם. בגידה כזו בחלום יכולה להוות סימן לכך שדעות מסוימות שלנו משתנות כעת.
פירוש חלומות שבהם חבר או חברה בוגדים בנו מציע שהבגידה מסמלת קבלת החלטות לא טובות שלנו את התוצאות וההשלכות שלה. הבגידה שבחלום מסמלת גם בגידה בעקרונות וביושר שלנו, או לחילופין הקרבה שאנו עושים. כאשר בן זוג או בת זוג בוגדים בנו בחלום זה יכול לסמל גם את מה שאנחנו מרגישים כלפי בן או בת הזוג שלנו בשל העובדה שיש לנו דעות שונות בתחומים מסוימים.
פתרון חלומות שבהם בן או בת הזוג שלנו מתים או נרצחים מציע שהחלום קשור בסופם של צורת חשיבה מסוימת, סופה של מחשבה או סיטואציה בחיינו אשר גרמו לנו לתחושה טובה ועזרו לנו להתמודד עם קשיי החיים.
משמעות חלומות שבהם אנו מרגישים מאוהבים בבני הזוג שמעולם לא ראינו במציאות או אפילו נמצאים בסיטואציה אינטימית איתם קשורה בהתקרבות שלנו למחשבות או תחושות שמעולם לא היו לנו. יתכן ומדובר בתחושה חדשה שאנו מתחילים להרגיש.
מנגד, פירוש חלומות שבהם אנו מאוהבים במישהו שהוא אינו בן או בת הזוג שלנו במציאות, אך מאידך אנו מכירים אותו קשור באישיות של אותו אדם. פירוש החלום קושר בין תכונות אופי של אותו אדם על פי האופן שבו אנו תופסים או זוכרים אותו לבין תחושת ביטחון . פירוש חלום כזה רלוונטי גם אם אנו חולמים על בן או בת זוג שהם סלבריטיז, חברים או סתם אנשים מהחיים שלנו.


ראה\י גם פירוש חלומות על: חברה (בת זוג)  
פירוש לפי הקבלה: פירוש חלומות על חברה לפי הקבלה

חלומות נוספים בקטגוריה אנשים

פירוש חלומות שיעניינו אותך:חיפושי החלומות האחרונים באתר:

קול של זקנה
קול