פירוש חלום על:

הריון

קטגוריה: רפואה
משמעות באנגלית: Pregnancy

פירוש חלום על הריון

חלומות על הריון מייצגים התפתחות של התחלות חדשות בחיינו, רעיונות חדשים, צורות חשיבה חדשות ומצבים מציאותיים חדשים בחיים האמתיים שלנו (היריון מייצג את הדוגמאות הללו). משהו חדש קורה כעת הודות לנו, לרעיונות שעלו בראשנו או לשינוי שעשינו.
מאחר ופירוש חלום על סקס מסמל איחוד של תכונות אישיות, פירוש חלומות על הריון קשור בתוצאה של אותה חוויה. כלומר, משהו שעשינו או שחשבנו גרם להתפתחותה של חוויה חדשה בחיינו.
פתרון חלומות על שלבים שונים במהלך ההריון הם בעלי משמעות שונה. חלומות על החודשים הראשונים של ההריון מייצגים בדרך כלל שינויים קטנים בחיינו או אפילו התחלות של שינויים בלבד. לעיתים כאשר אדם חושב על שינוי אך טרם פועל על מנת לבצע אותו, הדבר יבוא לידי ביטוי בחלומות שלו.
פתרון חלומות על השלב האמצעי של ההריון (גם אם מדובר בחלומות נעימים וגם אם מדובר חלומות פחות נעימים) מייצגים לעיתים קרובות התלבטויות פנימיות שאנו מרגישים וחווים עם עצמנו. כאשר בתוך החלום מופיעות דמויות נוספות, פתרון החלום מצביע על כך שאנשים נוספים מעורבים בהחלטה כלשהי אשר תוכל להביא לשינוי בחיינו.
פירוש חלומות על שלבים מתקדמים של הריון מייצגים מצב שבו אנו מוכנים לקראת שינוי או לחילופין מצב שבו השינוי בחיינו כבר החל ואין יותר אפשרות למנוע אותו. אין מדובר בפירוש חלומות שלילי מאחר ויש לזכור כי הריון בחלומות מייצג ברוב המוחלט התפתחויות חיוביות בחיינו.


פירוש לפי הקבלה: פירוש חלומות על הריון לפי הקבלה

חלומות נוספים בקטגוריה רפואה

פירוש חלומות שיעניינו אותך:חיפושי החלומות האחרונים באתר:

התרסקות מטוס