פירוש חלום על:

דם

קטגוריה: איברי גוף
משמעות באנגלית: Blood

פירוש חלום על דם

חלומות על דם מייצגים אנרגיה ואת כוח החיים. פירוש חלומות על דם משקף עד כמה אספקטים מסוימים בחיים שלנו בריאים וחזקים. הופעה של דם מחוץ לגוף מסמלת איבוד כוח בתחום מסוים בחיינו, בעוד הופעה של דם בתוך הגוף מסמלת חוזק ואנרגיה.
מבחינה שלילית, פתרון חלומות שמופיע בהם דם קשור לאיבוד אנרגיה. יתכן ומדובר בכאב רגשי, עצב או סיטואציה דומה שנגרמו עקב צורת התנהגות מוגזמת. בדרך כלל, נפרש חלומות על דם באופן שלילי כאשר במהלך החלום נדמם, נראה שלולית דם או נהיה מכוסים בדם.
באופן חיובי, דם מסמל כוח, חיות והצלחה. פירוש הופעה של דם בחלום יכולה להיות קשורה בהתמודדות עם בעיות, התקדמות קדימה ותחושת חוזק ומסוגלות. כאשר נראה בחלומות דם של יריבים, דם שזורם בתוך הורידים והעורקים שלנו מבלי שנדמם, אז פירוש הופעת הדם בחלום היא חיובית.
פירוש חלומות שבהם אנו מדממים מייצג תחום בחיים שלנו שבו אנו מאבדים כוח, חיות ופוריות. איבר הגוף המדמם מייצג את התחום בחיינו שנחלש לאחרונה. משמעות חלומות שבהם הדימום לא נפסק יכול לשקף חוויה טראומתית שקשה לנו להתגבר עליה ולהשאירה מאחור.
פתרון חלומות שבהם אנו מכוסים בדם יכול לייצג חיכוכים ועימותים בתוך מערכות יחסים או בחברה. דם שנמצא עלינו בתוך חלום משקף את תוצאותיו של סכסוך מסוים או רשעות מצדנו אשר קרו תוך כדי ניסיון לקדם את האינטרסים שלנו. חלומות שבהם אנו מכוסים בדם יכולים לשקף גם תחושת אובדן, שלנו או של אדם אחר.
חלומות על כפות רגלים מדממות מייצגים נושא או אירוע בחיינו אשר משפיע על ערכי המוסר והעקרונות שלנו.
חלומות על כפות ידיים מדממות משקפים תחושת אשמה ואחריות על מעשים שעשינו.
פירוש חלום שבו דם נוזל מכל פינה בגופנו מייצג משהו בחיינו אשר שואב מאיתנו את כל הכוח והביטחון שלנו.


פירוש לפי הקבלה: פירוש חלומות על דם לפי הקבלה

חלומות נוספים בקטגוריה איברי גוף

פירוש חלומות שיעניינו אותך:חיפושי החלומות האחרונים באתר:

חוצפה