פירוש חלום על:

גשם

קטגוריה: מים ונוזלים
משמעות באנגלית: Rain

פירוש חלום על גשם

פתרון חלומות על גשם מייצג תחושות כגון עצב, אכזבה, קשיים ודיכאון.
פירוש חלום על גשם שהולך ומתגבר מסמל את התחושות שלנו כלפי משהו שאנחנו כבר לא יכולים יותר לשאת. מנגד, פירוש חלומות על גשם אשר הולך ונחלש מייצג תחושת אופטימיות אשר עומדת להיכנס לחיינו לאחר תקופה לא קלה.
אנשים רבים אשר חולמים על גשם זקוקים על פי פתרון החלום לאיש שיחה או חבר אשר הם יוכלו לשפוך בפניו את הלב ולספר לו על כל צרותיהם. הגשם שבחלום מסמל מצב שבו לחולמים אין כבר כוחות להתמודד עם שלל צרות ובעיות מבלי עזרה חיצונית.
פירוש חלומות על גשם נחשב למדויק ביחס לחלומות על מים בצורות שונות. לעיתים קרובות אנשים חולמים על גשם כאשר הם במצוקה ועל כן מדובר בחלום נפוץ מאוד.
משמעות חלום על גשם אשר הינו מלוח (או לחילופין גשם של דמעות) רומז כי אנו נרגיש הקלה בקרוב על אף התחושות שאנו מרגישים בהווה. משמעות גשם מלוח דומה לחלומות שבהם הגשם נחלש ושונה בכך שגשם מלוח מצביע על כך שאנו נצליח להתגבר על הקשיים בכוחות עצמנו, זאת לעומת חלומות על גשם אשר נחלש אשר רומזים שנזכה לעזרה מבחוץ.
פתרון חלומות על גשם שחור מצביעים על מצוקה ועל מצב רגשי בעייתי מאוד שהחולם מרגיש. כאשר הגשם שבחלום מותיר כתמים וסימנים שחורים על חפצים שמופיעים אף הם בחלום, פירוש הדבר הוא שאנו סובלים מצלקת רגשית עמוקה אשר מטרידה אותנו.


פירוש לפי הקבלה: פירוש חלומות על גשם לפי הקבלה

פירוש חלומות שיעניינו אותך:חיפושי החלומות האחרונים באתר:

אופניים