פירוש חלום על:

בכי

קטגוריה: תחושות ורגשות
משמעות באנגלית: Crying

פירוש חלום על בכי

חלומות על בכי מייצגים רגשות חזקים של אובדן, אכזבה וכאב. אנו מרגישים מתוסכלים ומוצפים בשל מצב לא נעים שאנו נמצאים בו. יתכן וקשה לנו להשלים עם התוצאות של סיום המצב או של מערכת יחסים.
פירוש נוסף לחלומות על בכי רומז שרק לאחרונה למדנו לקבל בעיה שליוותה אותנו במשך זמן רב. הבכי על פי הפירוש הזה מהווה שחרור של צער, כאב ותסכול שהדחקנו במשך זמן מה אך עכשיו אנו מתמודדים עם הבעיה וכל הרגשות שמלווים אותה.
חלומות שבהם אנו בוכים דמעות של שמחה מייצגים תחושת שחרור שאנו מרגישים עקב התמודדות עם בעיה מסוימת.
מצבים שבהם אנו מתעוררים בבכי משקפים מצב שבו הדחקנו טראומה שאנו חווים, טראומה שזנחנו את הטיפול בה. מצבים כאלה מצביעים על כך שקשה לנו לקבל ולהתייצב כנגד הבעיה בחיינו. עלינו להיות פתוחים לשינויים וקשובים לעצמנו.
חלומות שבהם אנחנו בוכים אך אף אחד לא שומע אותנו מייצגים תחושות של חוסר אונים, הזנחה ותסכול. יתכן שאנו מרגישים לא חשובים או שאף אחד לא שם לב אלינו ולא מקשיב לנו. עלינו לדבר על הבעיות שלנו בקול רם ולספר לסביבה על הדעות שלנו.
פירוש חלומות על בכי חזק וקולני מייצג על פי תורת פירוש החלומות קריאה לעזרה. כאשר החולם מרגיש כי חייו במציאות נמצאים במקום בעייתי וכי הוא מרגיש שהוא זקוק לעזרה, ישנו סיכוי גדול כי אותו אדם יחלום חלומות על בכי. למעשה, הבכי שבחלום יכול למלא תפקיד של שיתוף הרגשות הפנימיים של החולם אשר נמצאים בתת-מודע שלו כלפי חוץ.


פירוש לפי הקבלה: פירוש חלומות על בכי לפי הקבלה

חלומות נוספים בקטגוריה תחושות ורגשות

פירוש חלומות שיעניינו אותך:חיפושי החלומות האחרונים באתר:

ידוי אבנים