פירוש חלום על:

בית

קטגוריה: מקומות
משמעות באנגלית: Houses

פירוש חלום על בית

פירוש חלומות על בית או בתים קשור לנפש שלנו. מצבו והסטייל של הבית שבחלום מסמל עד כמה נבכי הנפש שלנו הם חיוביים. כל חדר בתוך הבית שבחלום מסמל מחשבה או אירוע שמתרחש בקרב הנפש שלנו.
מספר הבית (מספר הכתובת) ומיקומו של הבית שבחלום עוזרים אף עם בפתרון החלום ומוסיפים מידע על המחשבות והתחושות שלנו.
פירוש חלומות על בתים של חברים, משפחה ושכנים כאשר אנו נמצאים בתוך הבית קשור במחשבות שלנו הקשורות באופן ישיר למה שבעליו של הבית מסמל עבורנו. באותו הקשר, פירוש חלומות שמופיעים בו מספרי בתים הזהים למספרי הבתים של השכנים שלנו קשור באופן ישיר למה שאנחנו חושבים על השכנים שלנו.
חלומות על בתים קודמים שגרנו בהם מסמלים את מצב הנפש שלנו מאותה תקופה בעבר, את הזיכרונות שלנו מהבית והסביבה ההיא.
פתרון חלומות על הבית של ההורים שלנו מסמל את האופן שבו הנפש שלנו מתמודדת עם המצפון שלנו (אבא מסמל מצפון) בהקשר של התמודדות עם סיטואציה שלילית בחיינו, או לחילופין מסמל את האופן שבו הנפש שלנו מתמודדת עם האינטואיציה שלנו (אמא מסמלת אינטואיציה) בהקשר של מציאת פתרון לבעיה שבה אנו מעורבים או רוצים להימנע ממה.
פירוש חלומות על בתים נטושים מסמל מחשבות ותחושות שנזנחו בצד. בית נטוש מהווה סימן לכך שאנו לא טורחים להתמודד עם הבעיות שלנו ועל כך שאנו לא ממוקדים בשיפור עצמי.
פתרון חלומות על אחוזות ובתים של אנשים עשירים מסמל את מצב הנפש שלנו בזמנים שבהם אנחנו מרגישים חזקים ומוצלחים משום שהשגנו הישג או מטרה בחיינו.


פירוש לפי הקבלה: פירוש חלומות על בית לפי הקבלה

פירוש חלומות שיעניינו אותך:חיפושי החלומות האחרונים באתר:

חוף