פירוש חלום על:

אקס

קטגוריה: אנשים
משמעות באנגלית: Ex-Boyfriend \ Ex-Girlfriend

פירוש חלום על אקס

פתרון חלומות שמופיעים בהם חבר או חברה לשעבר (אקס או אקסית) בדרך כלל מייצג תכונת אופי שקיימת בנו אשר הייתה בולטת מאוד בבן או בת הזוג הקודמים שלנו.
חבר לשעבר או חברה לשעבר הם סמלים שניתן לפרש בצורה רחבה מאוד. פירוש חלום על אקסים קשור לזיכרונות הכנים ביותר שלנו מהם למה שאנו חושבים עליהם.
כאשר אדם חולם על האקס שלו, פירוש החלום יכול להביע חרטה על הפרידה מאותו בן זוג לשעבר. חלומות שבהם האקס שלנו מוצג כדמות מאוד חיובית וכדמות שאנו משתוקקים להיות לצידה (בחלון) רומזים על כך שבתוך תוכנו אנחנו עדיין מתחרטים על הפרידה.
מנגד, פתרון חלום שבו האקס שלנו מתנהג בצורה לא נעימה או אף פוגע בנו בא לתמוך בנו ולחזק אותנו לאחר הפרידה מאותו בן/בת זוג.
על פי תורת חלומות ופירושם, חלומות על כך שאנחנו אוכלים ארוחה ביחד עם האקס שלנו או לחילופין נמצאים בסרט, מועדון או כל בילוי אחר מעידים על כך שאנו פחות מרוצים בהווה מחיי האהבה שלנו.
מנגד, על פי תורת חלומות ופירושם, חלומות שבמהלכם אנחנו עושים מנקים את הבית עם בן/בת הזוג לשעבר רומזים כי בעצם הפרידה מאותו בן/בת הזוג למעשה ניקינו את חיינו ממשהו שלילי. חלומות אלה מחזקים את ההחלטה (גם אם היה לא היתה שלנו) להיפרד מהאקס/אקסית.


פירוש לפי הקבלה: פירוש חלומות על אקס לפי הקבלה

חלומות נוספים בקטגוריה אנשים

פירוש חלומות שיעניינו אותך:חיפושי החלומות האחרונים באתר:

מטוס